Nastup za čistu desetku!!! Perišić odigrao fantastičan susret za Bavarce

Piše D  /  19.01.2020., 05:01h

Domaćini su se dobro držali u ovom susretu u prvom poluvremenu u kojem su sačuvali svoju mrežu te se na odmor otišlo s 0:0.

No, u drugom dijelu, kvaliteta Bavaraca je došla do izražaja, a Ivan Perišić je odigrao svoju najbolju utakmicu otkako je došao u Bayern iz Intera.

Hrvatski krilni napadač je u 60. minuti asistirao za vodeći pogodak Bayerna. Goretzka je ubacio na drugu stranu, a Perišić lijepo glavom spušta loptu za Thomasa Mullera koji nema težak posao da se upiše u strijelce.

Gol pogledajte OVDJE!

U 73. minuti bilo je 0:2. Goretzka je izborio penal, a u gol ga je pretvorio Robert Lewandowski. Samo dvije minute kasnije ponovno je sjajni Goretzka bio u centru pažnje. Sada je dodao do Thiaga Alcantare koji zabija za 0:3.

I onda u 84. minuti, svoju sjajnu partiju golom je okrunio i Ivan Perišić. Muller mu se odužio za asistenciju, samo što je u ovoj situaciji Hrvat imao dosta teži posao. Nadskočio je svog čuvara i svladao Jarsteina koji je imao loptu na ruci.

Fantastičan je bio Perišić u ovom susretu. Igrao je silno motiviran i dao povoda čelnicima Bayerna za razmišljanje, pogotovo sada kada su se pojavili natpisi kako Bavarci neće otkupiti njegov ugovor na ljeto.  Perišić je bio i najbolje ocijenjen igrač današnjeg susreta s ocjenom 10 (najveća moguća ocjena).

Tako se Perišić pridružio Anti Rebiću i Anti Budimiru koji su danas bili dvostruki strijelci. Sjajan golgeterski dan za hrvatske nogometaše.

Ovom pobjedom Bayern Munchen je preskočio Borussiju Monchengladbach na drugoj poziciji, ali i dalje zaostaju četiri boda za vodećim Red Bull Leipzigom.

25. travanj 2024 09:47