Najgori scenarij za Srbiju: Shaqiri u 90. minuti zabio za preokret Švicaraca

Piše D  /  22.06.2018., 10:06h

Reprezentaciji Švicarske u velikoj drami nakon preokreta porazila je Srbiju s 2:1 i došla na korak do plasmana u osmini finala.

Srbija sada mora pobjediti Brazil kako bi vidjea nokaut fazu. Ili se mogu nadati da Kostarikanci pobijede Švicarce s dva gola razlike.

A, nije moglo bolje početi za Srbe. Već u 5. minuti Mitrović glavom zakucava za rano vodstvo.

Bezidejno je izgledala Švicarska nakon primljenog pogotka, iako su imali posjed lopte u napadu nisu uspijevali ništa napraviti.

No, u drugom dijelu bude se Švicarci. U 52. minuti Xhaka fantastično pogađa za poravnanje i dodatni vjetar u leđa.

I onda u 90. minuti najgori scenarij za Srbiju. Shaqiri se sjurio prema srpskom golu i majstorski provukao loptu pored Stojkovića za veliko slavlje Švicaraca.