Mostar SG pokazao da ja najbolja ekipa u BiH: U derbiju rezultatom 6-4 savladali Centar

Piše D  /  08.12.2019., 10:12h

Gosti iz Sarajeva bolje su ušli u utakmicu i u devetoj minuti došli do prednosti od 0-2 golovima Ibrahima Hršumovića. Ipak, prvaci BiH su do poluvremena uspjeli izjednačiti preko Josipa Boškovića i kapetana Marija Aladžića. Gosti se nisu predali, i u nastavku susreta su poveli rezultatom 2-3, a precizan je bio Amel Handžić.

Mostarci su ozbiljno shvatili novo vodstvo Centra i prebacili su u brzinu više i sa dva nova gola Aladžića i Jovana Lazarevića riješili pitanje pobjednika.

Na semaforu je tada stajao rezultat 6-3, a gosti su do kraja susreta uspjeli smo smanjiti rezultat na 6:4, drugim golom kapetana Handžića.

24. travanj 2024 14:08