Morata Barci zabio hat-trick, ali su mu poništena sva tri gola

Piše D  /  28.10.2020., 11:10h

U najzanimljivijem dvoboju 2. kolu Lige prvaka u Torinu su nogometaši Barcelone pobijedili Juventus s 2:0, te barem malo umanjili žal zbog poraza u El Classicu.

I Barcelona i Juventus u Torinu izveli okrnjene sastave

I Barcelona i Juventus su u Torinu izveli okrnjene sastave, a najviše je kod domaćina nedostajao zaraženi Cristiano Ronaldo. Katalonci su bolje započeli dvoboj, Griezmann je već u 3. minuti pogodio vratnicu, a u 14. minuti su i poveli nakon što je udarac Francuza Dembelea s 20 metara zakačio igrača Juvea Chiesu i promijenio smjer, i neobranjivo ušao u mrežu.

Potom je čak dvaput VAR poništio golove Moratte, a priliku utakmice je propustio Dembele u 35. minuti, kada je njegov udarac prema vratima zaustavio Bonucci. U drugom dijelu igrao se vrlo loš nogomet, za razliku od sjajnog prvog poluvremena. U 55. minuti Moratti je VAR zbog zaleđa poništio i treći gol na ovoj utakmici, a u 85. minuti branič domaćih Demiral je dobio crveni karton. U 90. minuti Bernadeschi ruši Fathya, a Leo Messi iz kaznenog udarca postavlja konačnih 2:0.

Ukrajinci prokockali vodstvo od 2:0 u Budimpešti

U drugoj utakmici ove skupine Ferencvaros i Dinamo Kijev su u Budimpešti igrali 2:2, a Ukrajinci su prokockali vodstvo od 2:0.

Sevilla je kod kuće svladala Rennes s 1:0, a Ivan Rakitić je za domaće ušao u 76. minuti.

U skupini F U Dortmundu je Borussia Dortmund pobijedila Zenit s 2:0 golovima Sancha i Haalanda. Ruski sastav je držao 0:0 sve do 78. minute, kada je Sancho iz penala postigao prvi gol, a Norvežanin je pogodio u sudačkoj nadoknadi. Dejan Lovren je odigrao cijelu utakmicu za Zenit. U drugoj utakmici Clubb Brugges i Lazio su odigrali 1:1.

17. travanj 2024 00:31