Modrići u identičnim pidžamama: ´Sretan Božić svima!´

Piše D  /  25.12.2018., 02:12h

Za hrvatskog nogometnog reprezentativca Luku Modrića (33) ovo je bila godina iz snova. Ove je godine osvojio Zlatnu loptu France Footballa za najboljeg nogometaša svijeta u 2018. godini, a proglašen je najboljim i u izborima FIFA-e i UEFA-e.

Bio je proglašen i najboljim igračem Svjetskog prvenstva ljetos u Rusiji na kojem je Hrvatska osvojila srebrnu medalju nakon poraza u finalu od Francuske.

- Ova godina je bila iz snova, ne mogu tražiti više - napomenuo je Modrić te zaključio: Godina 2018. zauvijek će imati posebno mjesto u mom kalendaru.

Luka zimske blagdane provodi u krugu obitelji, a sretan Božić su svojim pratiteljima zaželjeli i na društvenim mrežama. Modrići su se odjenuli u identične pidžame i fotografirali za obiteljski portret ispred božićne jelke.

Luki su supruga Vanja (36) i djeca, Ema (5), Ivano (8) i Sofija (1) najveća podrška pa su ga pratili i na sve nogometne dodjele.

- Bez njih nikada ne bi postao ovo što jesam - tvrdi Luka.

20. travanj 2024 15:51