Modrić asistirao u razbijanju Alavesa

Piše D  /  24.01.2021., 07:01h

Nogometaši madridskog Reala u susretu su 20. kola španjolskog prvenstva kao gosti rutinski svladali Alaves sa 4-1 (3-0).

Susret je rezultatski bio riješen već nakon prvih 45 minuta nakon kojih je Real vodio sa 3-0 golovima Casemira (15), Benzeme (41) i Hazarda (45+1). U nastavku je prvo Joselu (59) smanjio na 3-1 da bi Benzema (70) svojim drugim golom postavio konačni rezultat.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić igrao je za Real do 77. minute.

Drugi Real sada ima 40 bodova, četiri manje uz dvije utakmice više od vodećeg Atletica, dok je Alaves ostao 17. sa 18 bodova.

Ranije u subotu je bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić igrao do 65. minute za Sevillu koja je na svom terenu svladala Cadiz sa 3-0 (2-0) i tako stigla na treće mjesto ljestvice. Sva tri gola za Sevillu postigao je En-Nesyri (35, 39, 62).

Treća Sevilla sada ima 36 bodova, dva više uz utakmicu više od četvrte Barcelone koja u nedjelju gostuje kod Elchea. Cadiz deveti sa 24 boda, prenosi Hina.

18. travanj 2024 02:56