Misli li ovaj čovjek stati!? Haaland ponovno strijelac za Dortmund

Piše D  /  22.02.2020., 05:02h

U prvom poluvremenu susreta u Bremanu nije bilo pogodaka, a zatim je u 52. minuti Zagadou doveo ‘Milionere‘ u vodstvo.

Četrnaest minuta kasnije Hakimi je prošao po desnoj strani i odigrao povratni pas za Haalanda koji iz prve puca i silovito zakucava loptu u mrežu za konačnih 2:0.

Bio je to 9. pogodak Norvežanina u samo šest susreta koje je odigrao za Dortmund u Bundesligi, a zabio je jedan gol i u Ligi prvaka u prvom susretu za Milionere.

Nogometaši Herthe doživjeli su najteži poraz ove sezone. U Berlinu je sva tri boda odnio Köln koji je slavio s uvjerljivih 5:0.

Cordoba je u 4. minuti načeo mrežu domaće ekipe, a potom je u 22. minuti udvostručio prednost. Vratar Herthe Jarstein je potom postigao autogol za 3:0 u 37. minuti, a Kainz je u 62. pogodio za 4:0. Konačnih 5:0 postavio je Uth u 69. minuti susreta.

Danas su u terminu od 15:30 sati odigrani i susret Freiburg - Fortuna 0:2, te Gladbach - Hoffenheim 1:1, a Kramarić nije igrao.

25. travanj 2024 09:08