Milan i ManU prošli, ispali Leicester i Bayer

Piše D  /  25.02.2021., 11:02h

Milan je daleko teže nego što se očekivalo preskočio Crvenu zvezdu. Nakon beogradskih 2-2, u uzvratu na San Siru je bilo 1-1 i talijanski velikan je prošao dalje zbog više golova u gostima, prenosi Hina.

Milan je poveo u 9. minutio golom Kessiea iz kaznenog udarca, a izjednačio je Ben Nabouhane u 24. minuti. Na početku drugog dijela Stefano Pioli je u igru uveo Zlatana Ibrahimovića i Antu Rebića, ali više nije bilo golova.

Rebić je u 53. minuti imao lijepu priliku, ali nije uspio zabiti. Gosti su od 70. minute igrali bez isključenog Gobeljića.

Za najveće iznenađenje 16-ine finala pobrinula se praška Slavija koja je izbacila Leicester City.

Nakon praških 0-0, Slavija je na King Power stadionu pobijedila 2-0 golovima Provoda (49) i Sime (79) .

Ispao je i Bayer Leverkusen izgubivši obje utakmice od Young Boysa. Nakon 4-3 u prvom susretu, Švicarci su u Leverkusenu pobijedili sa 2-0, a strijelci su bili Siebatcheu (48) i Fassnacht (86).

Tin Jedvaj nije nastupio za Bayer.

Manchester United je u prvom susretu pobijedio Real Sociedad sa 4-0, a u uzvratu. je završilo bez golova.

Gosti su u 14. minuti imali kazneni udarac, no Mikel Oyarzabal je pucao pored gola.

Nakon što je u Portugalu slavila sa 2-0, Roma je na Olimpicu pobijedila Bragu sa 3-1 izborivši nastavak natjecanja.

Džeko (24), Perez (75) i Mayoral (90+1) zabili su za Romu, a Cristante (88-ag) za goste.

PSV Eindhoven je pobijedio Olympiakos sa 2-1 nakon što su Grci u prvom susretu slavili sa 4-2.

Za PSV je oba gola zabio Zahavi (23, 44), a pogodak vrijedan prolaza za Olympiakos je zabio Hassan u 88. minuti.

18. travanj 2024 14:21