Luda utakmica: Rakitić zabio u ljepotici kola La Lige

Piše D  /  13.04.2021., 07:04h

Bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić (33) i njegova Sevilla u ljepotici kola u španjolskom prvenstvu slavili su u Vigu protiv Celte 4-3.

Rakitić je pritom inicirao konačni preokret zabivši za 3-3 u 60. minuti, a tri je boda Andalužanima donio Gomez u 76.

Gosti su poveli već u sedmoj minuti preko Koundea, no Aspas je u samo tri minute preokrenuo za domaćine. Fernando je izjednačio na 2-2 u 35., a Mendez u završnici prvog dijela zabio za novo vodstvo Celte koje je u nastavku izbrisao Rakitić svojim drugim prvenstvenim golom sezone.

Prvi je zabio još u prvoj utakmici sezone Cadizu.

Sevilla je s 19. pobjedom stigla na 61 bod, odnosno samo šest manje od vodećeg Atletico Madrida... Nakon ovog gostovanja slijede joj još dva kod Real Sociedada i Levantea, prenose 24sata.hr.

25. travanj 2024 11:09