Lovren zabio u slavlju Zenita

Piše D  /  15.08.2020., 10:08h

U 87. minuti na ubačaj Douglasa Santosa iz skraćenog kornera Lovren je najviše skočio na desetak metara od gola te jako lijepo i neobranjivo pogodio u golmanov desni kut.

Lovrenov gol došao je u najboljem trenutku za aktualnog prvaka Rusije. Zenit je vodio 1:0, ali od 78. minute imao i igrača manje zbog isključenja Lovrenovog stoperskog partnera Jaroslava Rakitiksija.

Hrvatski reprezentativac i donedavni branič Liverpoola stigao je u Zenit prije dva tjedna te je od tada nezamjenjiv u novom klubu.

Osvojio je ruski Superkup pobjedom 2:1 protiv Lokomotiva, igrao u pobjedi 2:0 u prvom kolu kod Rotora te sada igrao i zabio za pobjedu kod Rostova. Lovren je u prve tri utakmice za Zenit igrao svih 270 minuta.

Lovrenov prvi gol za Zenit možete pogledati OVDJE.