Ljubušaci "utrpali" sedmicu Turbini u Jablanici

Piše D  /  01.09.2019., 10:09h

Naši nogometaši su izvrsno otvorili susret, te prvih petnaestak minuta susreta stalno pritiskal domaćina, a nagrada je došla u (20) minuti kada je Karlo Buhač pogodio iz uigrane akcije za 1:0. Samo što su domaći krenuli s centra izgubili su loptu, a NK Ljubuški ponovno preko Buhača u (22) minuti dolazi do povećanja vodstva. Na 3:0 nakon ubacivanja Bošnjaka povećava udarcem glavom Mario Puljić u (25) minuti utakmice.

Nakon toga domaći se malo oslobađaju pritiska i u (31) minuti utakmice preko Husovića smanjuju na 1:3, što je ujedno i bio konačan rezultat prvog dijela, prenosi Iks portal.

U drugom dijelu ista priča, naši nogometaši napadaju i iz jednog takvog napada Karlo Buhač postiže svoje treći pogodak za povećanje vodstva u (54) minuti utakmice. Nikola Granić u (63) minuti povećava na 5:1, a Mario Puljić dvije minute kasnije svojim drugim golom diže na 6:1.

Svojim drugim pogotkom Edis Husović je u (74) minuti smanjio na 2:6, a Karlo Buhač pogađa četvrti put u (80) minuti utakmice za končanih i nevjerovatnih 7:2 za NK Ljubuški.

NK Ljubuški: Iličić, Vištica, Markić, Bošnjak, Lauc (kap.), Granić, M.Puljić, K.Buhač, F.Bebek (od 70. Luka Bebek), Živkušić, Brkić (od 70. Franjo Ćuže). Trener: Damir Vučić.

Strijelci: (0:1, Karlo Buhač 20. min.), (0:2, Karlo Buhač 22. min.), (0:3, Mario Puljić 25. min.), (1:3, Edis Husović 31. min.), (1:4, Karlo Buhač 54. min.), (1:5, Nikola Granić 63. min.), (1:6, Mario Puljić 65. min.), (2:6, Edis Husović 74. min.), (2:7, Karlo Buhač 80. min.).

20. travanj 2024 08:09