Lijepa gesta Dejana Lovrena promaknula TV kamerama

Piše D  /  25.03.2019., 12:03h

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren stekao je simpatije Mađara nakon jučerašnje geste koju televizijske kamere nisu zabilježile.

Naime, tek što je utakmica završila, branič Liverpoola potražio je Dominika Nagya i ispričao mu se što ga je ozlijedio. Hrvatski reprezentativac mladom veznjaku varšavske Legije usto je poklonio svoj dres, a Nagy je ispriku prihvatio.

Podsjetimo, Lovren je u 36. minuti nadomak hrvatskog šesnaesterca u trku nagazio na gležanj Mađara, ali škotski sudac Willie Collum uopće nije reagirao iako su domaćini žestoko, a pokazalo se i s punim pravom, prosvjedovali.

Dopustio je da se igra nastavi, a da je pogriješio, uvidio je tek nakon što se Nagy ostao previjati s bolnom grimasom na licu i krvavim gležnjem. Mladić je naposljetku iznesen s travnjaka na nosilima, a već koju minutu poslije zamijenio ga je Roland Varga.

Hrvatska je u tim minutama opasno živjela. Samo dvije minute ranije primila je pogodak za 1:1, a mladi Nagy jurio je u šesnaesterac i novu opasnu prigodu.

19. travanj 2024 15:00