Liga Hercegovine: Rodoč 1 i Kočerin u velikom finalu

Piše D  /  23.08.2019., 11:08h

U prvom polufinalnom meču viđena je velika borba između ekipa Gradac (Posušje) i Rodoč 1 (Mostar).

Domaćini su nošeni podrškom s tribina poveli preko Zvonimira Begića, ali Mostarci preko hrvatskih reprezentativaca Josipa Sutona i Luke Sutona do 31. minuta preokreću rezultat na 1:2. Konačnih 2:2 u regularnom dijelu postavio je Veselko Begić i tako meč odveo u penal lutriju.

U penalima je više sreće imala mostarska ekipa, te će tako Mostar i ove godine imati finalista (Balinovac prošle godine osvojio), a hoće li obraniti titulu ostaje da vidimo.

Drugi polufinalni meč donio je susret između ekipa Ružići (Grude) i Kočerin (Široki Brijeg).

Gruđani su u 16. minutu poveli golom kapitena Ivana Logare, ali do odlaska na odmor ekipa iz Širokog Brijega preko svog najboljeg igrača Marija Mikulića preokreće na 1:2.

Tri minuta prije kraja susreta na 1:3 povisuje Ivan Vukoja, da bi točku na i stavio Mario Mikulić i tako postavio konačnih 1:4.