LIGA HERCEG-BOSNE: Grude na vrhu tabele

Piše D  /  27.01.2019., 10:01h

Možda prevladava hladna zimska noć, ali ljubiteljima košarke i samim košarkašima u Grudama itekako je toplo oko srca, a razlog je pobjeda na početku nastavka sezone.

Otvoren je drugi dio polusezone u Grudama, a u derbiju između drugoplasiranog i prvoplasiranog zamijenjene su uloge. Grude su slavile protiv Brotnja 94:79 i tako zasjele na vrh lige, pišu Grude.com.

Iako se na poluvrijeme otišlo s tri koša prednosti za Grude, u trećoj četvrtini krenula je rapsodija. Prvak Herceg Bosne pravi niz i dolazi do rezultata 74:53, a ostalo je samo odraditi formalnost.

Kod Gruđana Željko Leko zabio je 24 koša, Nikola Andrijanić 22 koša, Zlatko Galić 17, a Bože Galić 14 koševa. Također, Grudama su se priključila dvojica igrača iz mlađih kategorija David Palac i Nikola Miloš. David ima nepunih 15, a Nikola nepunih 17 godina, te su upisali po minutu na utakmici, što im je sigurno motiv za daljnji uspješan košarkaški rad.

Trener Igor Jelić i pomoćnici Zvonimir Ević i Stipe Brzica nisu krili zadovoljstvo nakon još jedne odlično odrađene utakmice.

25. travanj 2024 18:00