Levante u finišu susreta golčinom zavio Kraljeve u crno: Barca je na vrhu La Lige

Piše D  /  22.02.2020., 11:02h

Bio je to tek drugi prvenstveni poraz Reala u sezoni, a "priuštio" im ga je kapetan Levantea Jose Luis Morales fantastičnim udarcem u 79. minuti.

Gol pogledajte OVDJE!

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić igrao je za Real do 81. minute, tijekom prvog poluvremena imao je nekoliko dobrih udaraca prema domaćem golu, ali svaki put je vratar Aitor Fernandez bio uspješniji.

Drugi Real je tako ostao na 53 boda, dva manje od Barcelone koja je ranije u subotu na svom Campu pobijedila Eibar sa 5-0, a četiri gola je polučio Leo Messi. Argentinac je pogađao u 14., 37. 40. i 88. minuti, a asistent za prvi gol mu je bio Ivan Rakitić, koji je odigrao cijelu utakmicu za Barcu. Peti gol je zabio Brazilac Arthur (89‘).

Levante je ovom pobjedom stigao na 10. mjesto sa 32 boda, dok je Eibar 16. sa 24.

19. travanj 2024 22:44