Lazio slavio protiv Intera, Brozović igrao 77 minuta

Piše D  /  16.02.2020., 10:02h

Goste je u vodstvo doveo Young (44) krajem prvog poluvremena, no domaći su u nastavku uspjeli preokrenuti. Prvo je Immobile (50-11m) iz kaznenog udarca kojega je sam izborio poravnao na 1:1 da bi Milinković-Savić (69) osigurao tri boda Laziju.

Lazio je ovom pobjedom stigao na drugo mjesto s 56 bodova, dva više od trećeg Intera, a jednim manje od vodećeg Juventusa koji je ranije u nedjelju svladao Bresciju s 2:0 (1:0).

Hrvatski reprezentativni veznjak Marcelo Brozović igrao je za Inter do 77. minute.

Ranije u nedjelju se Juventus vratio na vrh ljestvice 2:0 (1:0) domaćom pobjedom protiv Brescije u susretu 24. kola. Ključni trenutak dvoboja dogodio se u 37. minuti kada je Aye prekršajem na rubu svog kaznenog prostora zaustavio Betancura i za to dobio drugi žuti, odnosno isključujući crveni karton, a Dybala je potom iz slobodnog udarca doveo Juventus u vodstvo. U nastavku utakmice Cuadrado je u 75. minuti pogodio za konačnih 2:0.

Hrvatski reprezentativni veznjak Milan Badelj isključen je zbog dva žuta kartona u završnici prvog poluvremena u visokoj 5:1 (3:0) pobjedi Fiorentine na gostovanju kod Sampdorije. Badelj je prvi žuti karton dobio u 35. minuti, a drugi u 44. zbog prekršaja na sredini igrališta. No, Fiorentina je već tada imala vodstvo od 3:0 autogolom Thornsbyja (8-ag) i iskorištenim kaznenim udarcima Vlahovića (18-11m) te Chiese (40-11m), a usto je i Sampdoria bila s desetoricom jer je isključen Murru. Vlahović (57) i Chiesa (78) upisali su se još jednom u strijelce u nastavku prije no što je Gabbiadini (90) ublažio katastrofu Sampdorije. Fiorentina je 13. s 28 bodova, pet više od 17. Sampdorije, prenosi Hina.

19. travanj 2024 00:50