Lavovi s Gabela polja slavili u golijadi protiv Tuzle Cityja

Piše D  /  15.08.2018., 08:08h

GOŠK je potvrdio kako remi u prošlom kolu protiv Sarajeva nije bio slučajnost već da se nalaze u dobroj formi Momčad iz Gabele večeras je na svom terenu upisala i prvu ovosezonsku pobjedu svladavši novog prvoligaša Tuzlu City s 3:2.

U pravoj golijadi, prvo je Vidmar u 24. minuti zatresao mrežu nakon greške gostujuće obrane, poslije pola sata igre već je bilo 2:0 kada Ereiz kruniše sjajnu akciju domaćina.

No, u drugom poluvremenu se Tuzla City vraća pogotkom Kostića iz kaznenog udarca. Ali, Kulović sjajnim pogotkom otklanja sve dileme oko pobjednika i pogađa za 3:1. Gosti su u samom finišu utakmice smanjili na 3:2, no do izjednačenja nisu mogli.

U preostalim susretima Sloboda je na domaćem terenu svladala Krupu s 1:0, dok su Radnik i Čelik odigrali utakmicu bez golova 0:0. U prvom susretu dana Široki Brijeg je ostvario minimalnu pobjedu slavivši u Doboju kod Kaknja s minimalnih 0:1.

25. travanj 2024 11:29