Krovinović strijelac u remiju Bilićeva WBA

Piše D  /  11.07.2020., 07:07h

Momčad Slavena Bilića, koja je do ove utakmice imala tri pobjede u nizu, povela je u 41. minuti golom Filipa Krovinovića koji je iz poluvoleja zabio na asistenciju Austina.

WBA je bio puno bolja momčad, ali je na kraju ostao bez pobjede budući da je Joe Rothwell u 63. minuti nakon kontre zabio za 1:1. Gosti su do kraja stiskali i tražili pobjedu, ali je Blackburn izdržao.

Bilić tri kola prije kraja ima tri boda prednosti na drugom mjestu koje vodi izravno u Premiership. Brentford je nevjerojatnom serijom od šest uzastopnih pobjeda došao na treće mjesto, a nađe li se na kraju sezone na istom broju bodova kao i Bilićeva momčad, bit će u prednosti zbog puno bolje gol-razlike.

WBA u sljedećem kolu ima vrlo tešku utakmicu protiv odličnog Fulhama. Nakon toga ide u goste Huddersfieldu koji se bori za opstanak, a u zadnjem kolu dočekuje QPR.