Kramarić zabio treći pogodak u isto toliko nastupa za Hoffenheim u ovoj sezoni

Piše D  /  24.11.2019., 08:11h

No, vijest koja je nama sigurno važnija je povratak Andreja Kramarića na teren.

Gosti su vodili s 0:3, a poraz Hoffenheima ublažio je hrvatski napadač Andrej Kramarić. Najskuplji napadač Vatrenih još uvijek nije u top formi nakon ozljede koja ga je udaljila s terena cijeli početak sezone, ali polako se vraća i pokazuje zašto je najbolji strijelac u povijesti Hoffenheima.

Kramarić je ušao u 46. minuti, a u 83‘ je pokazao veliku snalažljivost i zabio počasni pogodak za svoju momčad.

Gol pogledajte OVDJE!

Ipak, Mainz je u finišu susreta s još dva pogotka zadao najteži poraz Hoffenheimu u sezoni.

Vrijedi spomenuti kako je Kramariću ovo tek treći nastup ove sezone, a u svakom je zabio po jedan pogodak. Nadamo se kako su problemi s ozljedom iza sjajnog napadača te kako će u nastavku prvenstva ponoviti formu iz prošle sezone i spreman dočekati Europsko prvenstvo s Hrvatskom.

19. travanj 2024 10:34