Kome je Rebić uputio ove 'sočne' psovke nakon što je zabio golčinu!?

hrvatski napadač

velj 28, 2021

Screenshot

Milan je u derbiju 24. kola talijanske Serie A došao do pobjede u Rimu protiv Rome s 1:2, a gol vrijedan tri boda djelo je hrvatskog ofenzivca Ante Renića.

Saelemaekers je dodao do Rebića, a ovaj se sjajno oslobađa Mancinija i pogađa u suprotni kut.

Nakon što je zabio, Rebić je krenuo prema kameri s prstom na ustima i opsovao: "J*bem vam mater u p*čku., vam j*bem"

Nije poznato zbog čega je i kome opsovao. Nažalost u 66. minuti Rebić je morao izaći zbog ozljede.

Milan je poveo iz penala golom Francka Kessieja u 43. minuti, izjednačio je Jordan Veretout u 50. minuti.

Mario Mandžukić nije konkurirao za sastav zbog ozljede, a vrijedi spomenuti da je u večerašnjoj utakmici i Ibrahimović napustio teren zbog ozljede.