Kiks Posušja protiv Igmana, ali i dalje je na dobrom putu za Premijer ligu

Piše D  /  17.04.2021., 08:04h

Prvo poluvrijeme vidjeli smo otvoren meč, a Dominik Begić je pogodio u 31. minuti za vodstvo domaćeg tima. Tim rezultatom se otišlo i na pauzu.

Gosti u 54. minuti dolazi do izjednačenja s 11 metara, siguran je bio Senad Kašić. Prethodno je jedan duel u šesnaestercu domaćih sudac Haris Poprženović označio kao prekršaj i pokazao jedanaesterac za goste.

1:1 nije dugo trajalo na semaforu, s obzirom da je u 68. minuti Bubalo pogodio za novo vodstvo lidera na tabeli.

Pet minuta prije kraja velika šansa za goste, no Galić bravurozno brani i spašava svoj tim. Ipak, u sudačkoj nadoknadi Hodžura skače i zabija za 2:2, te tako svom timu donosi vrijedan bod.

Na ljestvici vodi Posušje sa šest bodova prednosti u odnosu na Goražde, odnosno osam u odnosu na Zvijezdu. Žestoku borbu za opstanak nastavljaju voditi Orašje, GOŠK, Igman i Čapljina, dok je Slaven već prežaljen.

16. travanj 2024 15:59