Kaos u skupini F: Borussija, Lazio i Brugge odlučuju u zadnjem kolu. Zenit bez Lovrena ispao

Piše D  /  02.12.2020., 11:12h

Odluku o dva kluba koji prolaze u nokaut fazu LP-a, a koji kao treći natjecanje nastavlja u Europa ligi, donijet će zadnje kolo za šest dana.

Borussia Dortmund i Lazio odigrali su 1:1. Raphael Guerreiro doveo je domaćine u vodstvo u 44. minuti. Za goste je izjednačio Ciro Immobile iz penala u 67. minuti.

Podjela bodova u derbiju skupine omogućila je Club Bruggeu da im se približi. Prvak Belgije to je uspio uvjerljivom domaćom pobjedom (3:0) protiv prvaka Rusije. Charles De Ketelaere u 33., Hans Vanaken u 58. iz penala i Noa Lang u 73. minuti bili su strijelci protiv Zenita, za kojeg zbog žutih kartona nije igrao Dejan Lovren. Zenit je tako ispao iz svih kombinacija i definitivno je zadnji.

Idućeg utorka utakmice odluke su Lazio - Brugge i Zenit - Borussia.

18. travanj 2024 22:22