Kalinić pogodio gredu pa zabio

Piše D  /  18.05.2021., 08:05h

U posljednjoj utakmici 37. kola talijanske Serie A nogometaši Verone i Bologne odigrali su 2-2, a među strijelce se upisao i hrvatski napadač Nikola Kalinić.

Verona je dvaput imala prednost, ali su gosti iz Bologne uspjeli osvojiti bod na gostovanju kod momčadi koju vodi hrvatski trener Ivan Jurić. Već u 2. minuti je Faraoni doveo Veronu u vodstvo.

Za prvi izjednačujući pogodak pobrinuo se De Silvestri u 32. minuti, koji je jednu odbijenu loptu u kaznenom prostoru poslao u mrežu Ivana Pandura.

Nakon što je u 40. minuti pogodio gredu udarcem glavom, Nikola Kalinić je u 53. minuti ponovno donio prednost Veroni, kad je odlično reagirao u kaznenom prostoru. Kalinić je u 75. minuti izašao iz igre, a Bologna je u 82. minuti došla do izjednačenja.

Konačnih 2-2 postavio je Argentinac Rodrigo Palacio. Verona je s 44 boda zadržala deseto mjesto, a Bologna je s 41 bodom na 11. poziciji, prenosi Hina.

26. travanj 2024 12:51