Kakva utakmica u Osijeku: Grgić zabio u 97‘ i donio pobjedu Bjelici i ekipi!

Piše D  /  26.09.2020., 09:09h

U prvom dijelu Osječani su krajem poluvremena zaredali nekoliko dobrih prilika, no nisu ih iskoristili, a onda je Ramon Mierez u drugoj minuti nadoknade zbog igranja rukom igrača Gorice u šesnaestercu imao priliku iz penala - i iskoristio je za 1-0!

Nakon predaha sijevalo je na sve strane, a u 72. minuti Goričani su ostali s igračem manje. Drugi žuti karton zaradio je Doka i tad je izgledalo kako je sve gotovo. Ipak, nije bilo!

U 84. minuti lopta je stigla do Kristijana Lovrića, a on s ruba šesnaesterca, svoje omiljene pozicije, zabija gol za 1-1!

Osijek je potom imao par odličnih šansi, prijetilo je i najnovije pojačanje, Damjan Bohar, no sve je to završavalo svugdje, osim u mreži. Sve do sedme minute nadoknade, kada Bohar puca na gol, Kristijan Kahlina mu brani, ali lopta se odbija do Alena Grgića! Koji s lakoćom zabija za 2-1 i tri boda!

Osijek je i dalje iza Gorice s deset bodova, a Gorica je druga s tri boda više.

20. travanj 2024 05:56