Kakva drama u Španjolskoj: Budimir umalo donio titulu Modriću

Piše D  /  16.05.2021., 08:05h

Atletico Madrid je u dramatičnoj završnici u 37. kolu svladao Osasunu na domaćem trenu s 2:1, a malo je nedostajalo da hrvatski napadač Ante Budimir bude koban za momčad Dijega Simeonea.

Osasuna je povela u 75. minuti golom Budimira nakon ubačaja Garcije. Sudac je prvo pokazao da se igra dalje jer je Oblak na gol liniji zaustavio loptu, ali nakon VAR pregleda potvrđeno je da je lopta itekako prošla gol liniju.

U tim trenucima, Atleticov gradski rival - Real Madrid vodio je na gostovanju kod Athletic Bilbaoa s 0:1 golom Nachoa i imao je bod prednosti na ‘live‘ ljestvici.

No, ubrzo Atletico Madrid dolazi do poravnanja nad Osasunom golom Renana Lodija, a i taj remi je Real ostavljao na prvom mjestu zbog boljeg međusobnog omjera. Ipak, u 88. minuti legenda La Lige - Luis Suarez zabija za veliko slavlje i pobjedu Atletica.

Golove pogledajte OVDJE!

Kolo prije kraja prvenstva Atletico ima bod prednosti ispred Reala. Momčad Dijega Simeonea u posljednjem kolu gostuje kod Valladolida, dok momčad Zinedinea Zidanea dočekuje Villarreal.

Za kraj, da spomenemo kako su Šime Vrsaljko i Ivo Grbić čitav susret otpratili s klupe Atletico Madrida.