Jakovljević i Trebotić donijeli Zrinjskom važna tri boda u Bijeljini

Piše D  /  08.11.2020., 07:11h

Nakon mirnog perioda u kojem nismo vidjeli previše u 24. minuti Radnik propušta odličnu šansu. Karić ubacuje za Vušurovića, a ovaj iz odlične pozicije ne pogađa mrežu.

Uzvratio je Zrinjski u 33. minuti. Govedarica šutira iskosa s lijeve strane, lopta odlazi tik pored gola Kozića i to je bilo sve vrijedno spomena u prvom poluvremenu.

Ni u nastavku nije bilo previše uzbuđenja. Gosti u 67. minuti imaju odličnu šansu preko Bilbije, ali njegov udarac sjajno brani Kozić, prenosi SportSport.ba.

Do naredne šanse se čekalo 15 minuta i konačno smo vidjeli gol. Slobodan Jakovljević se u 82. minuti najbolje snašao u kaznenom prostoru i zabio je za prednost od 0:1.

Do kraja utakmice Radnik pokušava nešto u fazi napada, ali su ostavili dosta prostora u obrani. Gosti to koriste i u 90. minuti preko Trebotića zaključuju trijumf od 0:2.

18. travanj 2024 06:06