Inter uvjerljivo slavio: Perišić i Brozović ušli s klupe

Piše D  /  30.09.2020., 08:09h

Inter je poveo u 28. sekundi utakmice, nakon pola sata igre već je vodio s 3:0, a na poluvremenu 4:1 riješivši pitanje pobjednika. U nastavku susreta oba sastava su postigla po još jedan pogodak. Strijelci za Inter bili su Romelu Lukaku (1, 29), Roberto Gagliardini (25), Achraf Hakimi (42) i Lautaro Martinez (72), dok je oba gola za domaći sastav zabio Gianluca Caprari (34, 76).

Marcelo Brozović Ivan Perišić su za Inter zaigrali od 65. minute. U drugom susretu večeri Spezija je na gostovanju pobijedila Udinese s 2:0 ostvarivši prvu prvoligašku pobjedu u povijesti kluba.

Junak utakmice bio je bugarski napadač Andrej Galibanov koji je zabio oba gola za goste. Prvog u 30. minuti, a drugog u posljednjim trenucima susreta i to s igračem manje. Gosti su naime, od 66. minute igrali bez isključenog Claudia TerzijaMartin Erlić je igrao za goste od 67. minute Spezija je prvi put u povijesti izborila plasman u Serie A, no premijeran nastup u elitnom društvu nije prošao najbolje. Kod kuće je izgubila od Sassuola sa 1:4. Međutim, u drugom dvoboju je dočekala i pobjedu i to na gostovanju.

U srijedu navečer se još sastaju Lazio i Atalanta. Na ljestvici vode Napoli, Inter, Verona i Milan sa po šest bodova.