Inter prošao u četvrtfinale golom Lukakua u 119. minuti

Piše D  /  13.01.2021., 06:01h

Inter je bio bolji u prvom poluvremenu u kojem je stvorio nekoliko odličnih prilika protiv Fiorentine kojoj je slabo što polazilo za nogom. Nagrada je stigla pet minuta prije odlaska na odmor kada je Vidal pogodio s bijele točke za 0:1.

Međutim, Fiorentina se vratila u igru u 57. minuti i to spektakularnim golom Kouame s vrha šesnaesterca. Nakon njegovog udarca Handanović se nije ni pomakao i bilo je to 1:1.

Nakon gola je viđena zaista odlična utakmica i šanse su sijevale s obje strane. Međutim pogodaka nije bilo pa je susret otišao u produžetke.

Inter je nastavio sa žestokim napadima, propustili su veliki broj prilika, ali su u 119. minuti stigli do zasluženog prolaza u četvrtfinale. Barella je uputio odličan centaršut, a Lukaku je glavom zakucao loptu u mrežu za pobjedu Intera 2:1.

Inter Milan qualify for the quarter-finals against AC Milan after beating Fiorentina in extra time!

40‘ Vidal
57‘ Kouame
119‘ Lukaku

All goal in video #CoppaItalia #Inter #Milan #Fiorentina #Lukaku pic.twitter.com/m4TUKnBqSG

U četvrfinalu Kupa Italije ekipa Intera sastat će se s gradskim rivalom Milanom, koji je u utorak izbacio Torino u osmini finala pobjedom rezultatom 1:0.

19. travanj 2024 10:10