Inter potopio Jurićevu Genou: Petarda na Giuseppe Meazzi

Piše D  /  03.11.2018., 05:11h

Nogometaši Intera su u 11. kolu talijanskog prvenstva ostvarili veliku pobjedu na svom travnjaku. Na Giuseppe Meazzi je pala Genoa hrvatskog trenera Ivana Jurića s visokih 5:0.

Trener domaćih Luciano Spalletti izveo je dosta šarolik sastav, ali se izostanak glavnog napadača Icardija uopće nije osjetio. Od trojice Hrvata u redovima milanskog kluba igrala su dvojica; Marcelo Brozović i Ivan Perišić, dok je Šime Vrsaljko ostao na klupi.

Dva gola za Inter zabio je Gagliardini, a po jedan su upisali Mario, Politano i Nainggolan. Upravo je Belgijanac zamijenio Brozovića u 87. minuti, a Perišić je iz igre izašao deset minuta ranije.

Ovo je za Nerazzurre bila sedma uzastopna pobjeda u Seriji A i došli su Juventusu na tri boda zaostatka, ali Stara Dama ima utakmicu manje (večeras dočekuju Cagliari).

26. travanj 2024 07:15