Inter na hrvatski pogon potopio Lazio usred Rima

Piše D  /  29.10.2018., 10:10h

Nogometaši Intera došli su do svoje šeste uzastopne pobjede u Seriji A. Na gostovanju kod Lazija u Rimu slavili su s visokih 0:3 i tako se probili na drugo mjesto sa šest bodova zaostatka za nedodirljivim Juventusom.

U ovoj utakmici sva tri Hrvata Perišić, Brozović i Vrsaljko su startala u prvih 11 Intera, a to se isplatilo Spallettiju. Kod vodećeg pogotka Ivan Perišić je gurnuo loptu do Vecina, a ona kasnije dolazi do najboljeg strijelca Intera, Maura Icardija koji lagano pogađa za 0:1.

Prije odlaska na odmor, u  41. minuti Marcelo Brozović dolazi do na nekih 20-ak metara od gola i milimetarski preciznim udarcem matira Strakoshu za 0:2.

Konačan rezultat u 70. minuti postavlja Icardi svojim drugim golom nakon asistencije Valera.

Brozović, Perišić i Vrsaljko odigrali su čitav susret za Inter, dok je na drugoj strani Milan Badelj nažalost morao napustiti igru u 34. minuti zbog ozljede.