Hrvatski reprezentativac debitirao za novi klub i oduševio navijače

Piše D  /  24.07.2019., 03:07h

Engleski Luton Town, novi klub bivšeg riječkog golmana Simona Sluge, igrao je u srijedu prijepodne prijateljsku utakmicu u gostima kod portugalskog Maritima te pobijedio rezultatom 2-0.

Iako je Maritimo bio favorit u ovom susretu, Englezi su se dobro postavili te su tresli mrežu domaćeg vratara dva puta u drugom poluvremenu. Prvo je to učinio Harry Cornick u 67., a zatim i James Collins u 83. minuti za konačni rezultat 2-0.

Navijačima se Sluga svidio odmah u debiju, a već imaju i navijačku pjesmu za njega.

- On je brz kao puž, on je brz kao puž. Simon Sluga je brz kao puž - glasi pjesma navijačke skupine engleskog drugoligaša.

Inspiraciju im je dalo Slugino prezime jer ‘slug‘ na engleskom znači puž, prenosi 24sata.hr.

26. travanj 2024 09:12