Hrvatski Messi uzeo loptu, prošao petoricu i zabio sjajan gol

Piše D  /  21.07.2019., 11:07h

Kakvi su to bili potezi!

Robert Murić čovjek je o kojem se priča nakon pobjede Rijeke 2-1 nad Varaždinom na otvaranju 1. HNL. S dva je eurogola osigurao pobjedu Bišćanu, a iako je i onaj drugi kojeg je pospremio u mrežu iz slobodnjaka s dvadesetak metara odličan, majstorija iz prvog poluvremena ipak je pobrala sve pohvale.

Igrala se sedma minuta kada je Murić primio loptu na nekih 30-ak metara od gola Varaždina. I onda je jurnuo u slalom. Jedan, drugi, treći,... ostajali su za njime protivnički igrači, potpuno bezidejni i nemoćni u namjeri da ga zaustave. On je prošišao kroz obranu u stilu Lea Messija, posljednjeg (petog!) prevario je golmana Nevistića i pospremio loptu u mrežu za 1-0.

Kakva majstorija! Pa onda još i drugi gol, iz slobodnog udarca...

Kakva je privilegija takve poteze gledati na hrvatskim travnjacima, piše 24sata.

26. travanj 2024 14:15