Hrvatska gubi protiv Češke, Halilović imao dvije dobre prilike

Piše D  /  23.03.2018., 04:03h

45‘

Završilo je prvo poluvrijeme u Karvini. Od 13. minute pogotkom Lischke reprezentacija Češke vodi protiv Hrvatske s 1:0.

44‘

Velika prilika za Češku. Wiesner je dobro opalio, ali je Posavec bio na mjestu. Odbijena lopta mogla je pasti  na nogu češkog napadača Pulkraba, ali je hrvatska obrana otklonila opasnost.

41‘

Sosa je sjajno ubacio pred češka vrata, ali je lopta iznenadila Karačića. Mogla je ta lopta lako završiti u mreži domaće reprezentacije.

37‘

Sjajna prilika za mlade vatrene. Ćorić je uzeo loptu na sredini terena i dao Haliloviću u trku. Hrvatski kapetan sjurio se u kazneni prostor, ali je traljavo pucao.

34‘

Preuzeli smo inicijativu. Gračanovi izabranici su sve opasniji...

27‘

Evo napokon i našeg udarca na suparnička vrata. Halilovića je lukavo primio loptu na lijevo strani šesnaesterca i gađao suprotan kut. Češki vratar ovaj je put bio uspješniji.

25‘

Hrvatska još nije ozbljno zaprijetila. Igra se uglavnom oko sredine terena...

13‘

Gooooool! Hrvatska obrana nije dugo izdržala. Nakon udarca iz kuta David Lischka visoko je skočio i glavom skrenuo loptu u našu mrežu. Češka vodi protiv Hrvatske s 1:0.

5‘

U kvalifikacijskoj skupini Hrvatska je na drugom mjestu s 13 bodova i utakmicom manje od Grčke koja vodi sa 16 bodova. Treća je Češka koja ima dvije utakmice manje i sedam bodova kao i Bjelorusija.

1‘

Počela je utakmica u Karvini. Sudi Belgijac Boucaut.

Sastavi

ČEŠKA (4-1-4-1): Staněk - Wiesner, Král, Lischka, Knejzlik - Kulhánek - Trubač, Hašek, Sáček, Macek - Pulkrab;

pričuve: Stejskal, Bačo, Surzyn, Zajíc, Kratochvíl, Granečný, Ladra

Izbornik: Vítězslav Lavička

HRVATSKA (4-4-2): Posavec - Karačić, Šimić, Ćaleta-Car, Sosa - Halilović, Moro, Balić, Brekalo - Vlašić, Ćorić

pričuve: Letica, Mamić, Katić, Roguljić, Fiolić, Uremović, Majer

Izbornik: Nenad Gračan

15.45

Dobar dan! U 6. kolu kvalifikacija za EP 2019. za igrače do 21 godine hrvatska nogometna reprezentacija u Karvini igra protiv Češke. Tijek utakmice pratite na portalu Večernjeg lista

23. travanj 2024 01:47