Gorica na Rujevici srušila Rijeku: Još jedna senzacija novog hrvatskog prvoligaša

Piše D  /  03.02.2019., 07:02h

Nogometaši Gorice ne prestaju priređivati senzacije ni u drugom dijelu sezone. Novi hrvatski prvoligaš je u okviru 19, kola 1. HNL gostovao na Rujevici kod favorizirane Rijeke i ostvario pobjedu od 1:3.

Nije moglo bolje početi za momčad Igora Bišćana jer su domaćini u 7. minuti preko Acostyja poveli s 1:0, ali nakon pola sata igre iz jedanaesterca rezultat poravnava Zwolinski.

1:1 je bio rezultat prvog poluvremena, a u drugom je momčad Sergeja Jakirovića priredila još jednu senzaciju. U 57. minuti je Dvorneković šokirao Riječane zabivši za 1:2, a pobjedu je u 87. minuti osigurao Maloča za konačnih 1:3.

Rijeka je tako ostala na 34 boda koliko imaju i drugoplasirani Osijek te trećeplasirana Lokomotiva, dok je Gorica 9. pobjedom u ligi došla na 30 bodova i ponovno ima četiri više od Hajduka koji je ranije danas u derbiju kola pobijedio Osijek u Gradskom vrtu s 0:1.