Gorica izbacila Hajduk iz Kupa: Splićani po treći put u povijesti ispali ovako rano

Piše D  /  30.10.2019., 07:10h

Bila je to loša utakmica s puno grešaka, a gosti su bili bolji u prvih 45 minuta. Međutim, osim jalove inicijative nisu stvorili niti jednu pravu šansu.

U nastavku se Gorica probudila, ohrabrila, a ulazak Kristijana Lovrića donio je preokret. Mladi igrač Gorice je najprije zabio iz slobodnjaka, a pet minuta prije kraja Sok je nakon kontre pogodio za 2:0.

Dvije minute kasnije Jairo je zabio počasni gol za Bijele. Hajduk je pokušao odvesti susret u produžetke, ali nije više bilo vremena.

Plasman u četvrtfinale Kupa je najveći uspjeh Gorice u ovom natjecanju. Hajduku je ovo treći put u povijesti da je ispao u ovako ranoj fazi. Nakon Marsonije i Istre, sad je to napravila i Gorica.

20. travanj 2024 11:03