Fantastična večer Hrvata: Odlični Bogdanović predvodio Jazzere do nove pobjede

Piše D  /  03.03.2020., 09:03h

Nakon četiri vezana poraza, Bogdanovićevi Jazzeri spojili su dvije pobjede zaredom. Ovaj su put na pogon našeg košarkaša bili bolji od Žižićevog Clevelanda sa 126-113 u gostima, a Babo (30) je za 33 minute na terenu ubacio 28 poena uz sedam skokova i šest asistencija. Nakon problema s centrom za ravnotežu i pauze zbog oporavka, Ante Žižić (23) počinje skupljati sve više minuta u Cavaliersima.

Tako je četvrtu utakmicu od povratka na terenu bio 17 minuta te je ubacio šest poena uz dva skoka. Dobru je večer imao i Mario Hezonja (25) u dresu Portland Trailblazersa koji su u gostima bili bolji od Orlando Magica sa 130-107. Odigrao je 27 minuta i zabio 10 poena uz osam skokova i četiri asistencije.

Iznenađenje se dogodilo u Madison Square Gardenu gdje su Knicksi slavili protiv Houston Rocketsa sa 125-123. Nije gostima bilo dovoljno ni 35 poena Hardena te 24 poena Westbrooka, dok je domaće predvodio Barrett sa 27 poena, pet skokova i pet asistencija. Još jedno manje iznenađenje bilo je ono koje su priredili Bullsi koji su na domaćem terenu sa 109-107 slavili protiv Dallasa.

Kod Mavericksa je najraspucaniji bio Hardaway sa 26 poena, pratio ga je Dončić sa 23 poena, pet skokova i devet asistencija, dok je kod pobjedničke momčadi najbolji bio White koji je za 32 minute na terenu zbacio 19 poena uz šest skokova i pet asistencija. I Miami je na domaćem terenu razbio Milwaukee Buckse sa 105-89, pišu 24sata.hr.

26. travanj 2024 09:05