Fantastična partija Kramarića! Gol i asistencija Hrvata u razbijanju Schalkea

Piše D  /  20.04.2019., 10:04h

Nogometaši Hoffenheima slavili su u 30. kolu Bundeslige na gostovanju kod najvećeg razočarenja prvenstva ekipe Schalkea s 2:5

Gosti su u 25. minuti preko Belfodila došli u vodstvo, a u 45. minuti Andrej Kramarić je zabio za 2:0. Hrvatski napadač je iskoristio sjajnu asistenciju Demirbaya, pobjegao obrani i rutinski matirao Nubela.

Gol pogledajte OVDJE!

Bio je ovo 16. pogodak Andreja Kramarića u njemačkom prvenstvu, a na listi strijelaca ispred njega su samo Lewandowski s 21 i Jović sa 17 golova.

U drugom poluvremenu Schalke se vraća u igru golom Caligiurija iz jedanaesterca, ali mađarski napadač Szalai vraća prednost od dva gola (1:3). Nakon toga raspala se igra domaćina, a Hoffenheim do kraja upisuje visoko slavlje.

U 73. minuti Andrej Kramarić je upisao i asistenciju, a strijelac je bio Amiri. 22-godišnji Nadiem Amiri je na svojoj polovici presjekao loptu i sjurio se prema golu domaćina. Uspjeli su ga omesti braniči Schalkea, ali lopta dolazi do Kramarića koji nesebično upošljava mladog njemačkog napadača, koji je zaslužio ovaj pogodak.

U 80. minuti 1:5 svojim drugim golom na susretu postavlja Belfodil, a Burgstaller u finišu postavlja konačnih 2:5. Hoffenheim se ovom pobjedom vratio na šesto mjesto koje ih vodi u Europsku ligu.

20. travanj 2024 06:20