Džeko bolji od Vlašića, Valencia pobijedila Young Boys

Piše D  /  07.11.2018., 09:11h

Roma je u 4. kolu skupine G pobijedila CSKA u Moskvi 2:1 i napravila velik korak prema osmini finala Lige prvaka.

Talijani su poveli u 4. minuti golom Kostasa Manolasa glavom nakon ubačaja Pellegrinija iz kornera. Iako je rano primio gol, CSKA je do kraja poluvremena bio bolja momčad i dobro igrao, ali nije uspio doći do izjednačenja.

To im je uspjelo u 51. minuti nakon lijepog gola Sigurdssona, ali samo pet minuta kasnije, Magnusson je dobio drugi žuti karton, a u 59. minuti Pellegrini je iskoristio igrača više i zabio za 2:1. Mlada ruska momčad nije više imala snage doći do novog izjednačenja pa je Roma rutinski sačuvala prednost i tako skočila na prvo mjesto skupine. Rimljanima će za prolazak vjerojatno biti dovoljan još jedan bod, prenosi Index.hr.

U skupini H Valencia je s 3:1 bila bolja od Young Boysa te je tako došla do petog boda preskočivši Manchester United. Domaćini su poveli preko Mine u 14. minuti, no Švicarci su izjednačili golom Assalea u 37. Valencia je ipak na poluvrijeme otišla s vodstvom jer je pet minuta poslije Mina zabio svoj drugi gol, a Švicarce je slomio Soler u 56. minuti za konačnih 3:1.

16. travanj 2024 17:05