Dvije asistencija Pašalića u Atalantinom razbijanju Frosinonea

Piše D  /  20.01.2019., 02:01h

U tijeku je drugo poluvrijeme utakmice 20. kola talijanske Serie A između Frosinonea i Atalante u kojem gosti vode s visokih 0:5, a Mario Pašalić je upisao dvije asistencije za goste već u prvom poluvremenu.

Dva krasna Pašalićeva ubačaja pospremili su u gol Mancini i Zapata, a Zapata je drugim pogotkom u 47. minuti povećao vodstvo na 3:0. Potom je u 64.minuti  zabio još jedan gol i tako kompletirao hat-trick.

No, ni na tome nije stao kolumbijski napadač jer je u 73. minuti zabio svoj četvrti pogodak na susretu. Mario Pašalić je zamijenjen u 60. minuti.

Pašalić je sada stigao na šest asistencija ove sezone za Atalantu u 21 utakmici. Tome je dodao i tri gola, jedan u talijanskom prvenstvu i kupu te jedan u kvalifikacijama za Europa ligu.

19. travanj 2024 07:07