Dortmund i dalje u trci za titulu, 20 sekundi prije kraja dali gol

Piše D  /  13.06.2020., 06:06h

Borussia Dortmund je u subotu u utakmici 31. kola na gostovanju s 1-0 pobijedila Fortunu Dusseldorf čime je odgodila slavlje minhenskog Bayerna koji će, čak i ako večeras pobijedi Borussiju Mönchengladbach, morati pričekati još par dana da osigura osmi uzastopni naslov prvaka.

Gol je za Borussiju 20 sekundi prije sučevog zvižduka za kraj utakmice zabio 19-godišnji Norvežanin Erling Haaland.

Borussia Dortmund je drugoplasirana s četiri boda zaostatka za Bayernom koji će, ako večeras pobijedi Mönchengladbach, biti samo još jednu pobjedu od osvajanja naslova prvaka.

U drugim utakmicama koje su igrane u subotu poslijepodne Wolfsburg je kod kuće odigrao 2-2 sa Freiburgom, a hrvatski nogometaši Josip Brekalo i Marin Pongračić su susret počeli od prve minute s tim da je Brekalo zamijenjen u 55. minuti.

Herthu je kod kuće pobijedio gostujući Eintracht sa 4-1, Union Berlin je također u gostima  svladao Koln s 2-1, a na gostovanju je visoku pobjedu upisao i Werder koji je sa 5-1 bio bolji od zadnjeplasiranog Paderborna, prenosi Hina.

26. travanj 2024 14:11