Donosimo kompletan raspored nastupa hrvatskih sportaša po danima.
Hrvatska na Olimpijskim igrama:
Petak, 23. srpnja
VESLANJE
8:30 Damir Martin, kvalifikacije samca
Subota, 24. srpnja
BOKS
Nikolina Ćaćić, šesnaestina finala kategorije do 57 kilograma
GIMNASTIKA
10:00 Tin Srbić, kvalifikacije na preči
VESLANJE
Martin i Valent Sinković, kvalifikacije u dvojcu bez kormilara
STRELJAŠTVO
Snježana Pejčić, zračna puška 10 metara, kvalifikacije i finale
STOLNI TENIS
Andrej Gaćina i Tomislav Pucar, prvo kolo pojedinačno
TAEKWONDO
Kristina Tomić, kategorija do 49 kg, kompletni program
TENIS
Marin Čilić, prvo kolo pojedinačno
Donna Vekić, prvo kolo pojedinačno
Nikola Mektić i Mate Pavić, prvo kolo parova
Marin Čilić i Ivan Dodig, prvo kolo parova
Darija Jurak i Donna Vekić, prvo kolo parova
Nedjelja, 25. srpnja
BOKS
Luka Plantić, šesnaestina finala kategorije do 81 kg
KANU
13:00 Matija Marinić, slalom C-1, kvalifikacije
GIMNASTIKA
Ana Đerek, kvalifikacije na gredi + kvalifikacije na parteru
JEDRENJE
Tonči Stipanović, prvi plov klase Laser
Elena Vorobeva, kvalifikacije klase Laser Radial
STRELJAŠTVO
Petar Gorša i Milan Maričić, zračna puška 10 metara pojedinačno, kvalifikacije i finale
PLIVANJE
Ema Rajić, 100 metara prsno kvalifikacije
VATERPOLO
12:50 Hrvatska – Kazahstan, prvo kolo u skupini
Ponedjeljak, 26. srpnja
KANU
14:00 Matija Marinić, slalom C-1, polufinale i finale
VESLANJE
9:00 Damir Martin, četvrtfinale samca
JEDRENJE
Tonči Stipanović, drugi plov klase Laser
Elena Vorobeva, drugi plov klase Laser Radial
TAEKWONDO
Toni Kanaet, kompletni program u kategoriji do 80 kg
Matea Jelić, kompletni program u kategoriji do 67 kg
TENIS
Drugo kolo parova (Mektić/Pavić i Čilić/Dodig)
Utorak, 27. srpnja
VESLANJE
Martin i Valent Sinković, polufinale dvojca bez kormilara
JEDRENJE
Tonči Stipanović, treći plov klase Laser
Mihovil i Šime Fantela, prvi plov klase 49er
STRELJAŠTVO
Snježana Pejčić i Petar Gorša, tandem, zračna puška 10 metara, kvalifikacije i finale
PLIVANJE
Nikola Miljenić, 100 metara slobodno, kvalifikacije
TAEKWONDO
Ivan Šapina, kompletni program kategorije preko 80 kg
TENIS
Četvrtfinale muških parova
VATERPOLO
12:50 Australija – Hrvatska, drugo kolo u skupini
Srijeda, 28. srpnja
JUDO
Barbara Matić, kvalifikacije i finale kategorije preko 70 kg
JEDRENJE
Mihovil i Šime Fantela, drugi plov klase 49er
STRELJAŠTVO
9:00 Josip Glasnović, kvalifikacije trapa
TENIS
Polufinale muških parova
Četvrtak, 29. srpnja
JUDO
Karla Prodan, kvalifikacije i finale kategorije do 78 kg
VESLANJE
8:30 Damir Martin, polufinale samca
2:00 Martin i Valent Sinković, finale dvojca bez kormilara
JEDRENJE
Tonči Stipanović, četvrti plov klase Laser
Elena Vorobeva, treći plov klase Laser Radial
STRELJAŠTVO
9:00 Josip Glasnović, nastavak kvalifikacija, polufinale i finale trapa
PLIVANJE
Nikola Miljenić, 100 metara leptir, kvalifikacije
VATERPOLO
8:30 Hrvatska – Crna Gora, treće kolo u skupini
Petak, 30. srpnja
JUDO
Ivana Marinić, kvalifikacije i finale kategorije preko 78 kg
VESLANJE
8:45 Damir Martin, A B i C finale samca
JEDRENJE
Tonči Stipanović, peti plov klase Laser
Mihovil i Šime Fantela, treći plov klase 49er
Elena Vorobeva, četvrti plov klase Laser Radial
PLIVANJE
Nikola Miljenić, 50 metara slobodno kvalifikacije
Ema Rajić, 50 metara slobodno kvalifikacije
TENIS
Meč za broncu i finale muških parova
Subota, 31. srpnja
ATLETIKA
9:00 Sandra Perković i Marija Tolj, kvalifikacije u bacanju diska
JEDRENJE
Mihovil i Šime Fantela, četvrti plov klase 49er
VATERPOLO
8:30 Hrvatska – Srbija, četvrto kolo u skupini
Nedjelja, 1. kolovoza
JEDRENJE
Tonči Stipanović, plov za medalje u klasi Laser
Elena Vorobeva, plov za medalje u klasi Laser Radial
STOLNI TENIS
Andrej Gaćina, Frane Tomislav Kojić i Tomislav Pucar, prvo kolo ekipnog natjecanja
Ponedjeljak, 2. kolovoza
ATLETIKA
19:00 Sandra Perković i Marija Tolj, finale u bacanju diska
KANU
Anamaria Govorčinović, sprint C-1 na 200 metara, kvalifikacije i četvrtfinale
GIMNASTIKA
Ana Đerek, finale na parteru
JEDRENJE
Mihovil i Šime Fantela, plov za medalje u klasi 49er
STRELJAŠTVO
Petar Gorša i Milan Maričić, trostav puška 50 metara, kvalifikacije i finale
VATERPOLO
8:30 Hrvatska – Španjolska, peto kolo u skupini
HRVANJE
Božo Starčević, grčko-rimski stil u kategoriji do 77 kg, kvalifikacije, četvrtfinale i polufinale
Utorak, 3. kolovoza
ATLETIKA
9:00 Sara Kolak, kvalifikacije u bacanju koplja
19:00 Filip Mihaljević, kvalifikacije u bacanju kugle
KANU
Anamaria Govorčinović, sprint C-1 na 200 metara, polufinale i finale
GIMNASTIKA
17:00 Tin Srbić, finale na preči
Ana Đerek, finale na gredi
HRVANJE
Božo Starčević, grčko-rimski stil u kategoriji do 77 kg, repesaž i finale
Ivan Huklek, grčko-rimski stil u kategoriji do 87 kg, kvalifikacije, četvrtfinale i polufinale
Srijeda, 4. kolovoza
KANU
Vanesa Tot, sprint C-1 na 200 metara, kvalifikacije i četvrtfinale
Anamaria Govorčinović, sprint C-1 na 500 metara, kvalifikacije i četvrtfinale
BICIKLIZAM
Josip Rumac, cestovna utrka
HRVANJE
Ivan Huklek, repesaž i finale grčkog-rimskog stila u kategoriji do 87 kg
VATERPOLO
Četvrtfinale
Četvrtak, 5. kolovoza
ATLETIKA
9:00 Filip Mihaljević, finale u bacanju kugle
9:00 Ana Šimić, kvalifikacije skoka u vis
KANU
Vanesa Tot, sprint C-1 na 200 metara, polufinale i finale
Anamaria Govorčinović, sprint C-1 na 500 metara, polufinale i finale
Petak, 6. kolovoza
ATLETIKA
12:50 Sara Kolak, finale u bacanju koplja
VATERPOLO
Polufinale
Subota, 7. kolovoza
ATLETIKA
7:00 Bojana Bjeljac i Matea Parlov Koštro, ženski maraton
19:00 Ana Šimić, finale skoka u vis
KARATE
Ivan Kvesić, kompletni program kategorije preko 75 kg
Nedjelja, 8. kolovoza
VATERPOLO
Finale
Dnevnik.ba