Carvajal za pobjedu Reala nakon Modrićevog centaršuta

Piše D  /  30.11.2019., 04:11h

Goste je u vodstvo doveo Sergio Ramos u 52. minuti zabivši glavom na ubačaj Tonija Kroosa.

No Ramos je u 65. minuti pokvario ono što je dobro napravio ranije jer je skrivio penal iz kojeg je Lucas Perez izjednačio na 1:1.

Konačan rezultat postavio je Dani Carvajal u 69. minuti. Luka Modrić je s desne strane poslao loptu na drugu vratnicu za Isca, koji puca, ali Alavesov golman Pacheco brani. Ipak, Carvajal gura loptu u gol za pobjedu 2:1.

Do kraja je Alaves imao dvije velike prilike, ali Marcelo i Areola spašavaju pobjedu kojom Real ide na prvo mjesto s tri boda i utakmicom više od Barcelone. Aktualni prvak sutra od 21 sat igra derbi kod Atletica.

Modrić je u zadnjoj utakmici kao Zlatna lopta, jer u ponedjeljak dobiva nasljednika, igrao do 80. minute, kada ga je zamijenio Fede Valverde, piše index.hr.