Brozović se oglasio nakon kaosa koji je Inter sinoć napravio pobjedom u Njemačkoj

Piše D  /  02.12.2020., 02:12h

U Mönchengladbachu je Inter poveo golom Darmiana koji je jakim udarcem iskosa s desne strane svladao Sommera kroz noge. Domaći je sastav izjednačio u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena kada je Plea glavom svladao Handanovića. Novo vodstvo Interu osigurao je Lukaku u 64. minuti na asistenciju hrvatskog reprezentativca Brozovića. Brozović je osvojio loptu na sredini igrališta i poslao okomicu prema Lukakuu, a odlični je belgijski napadač s vrha kaznenog prostora uputio precizan udarac. Devet minuta potom Lukaku je svojim drugim golom povisio na 3:1, a ovaj put asistent je bio Hakimi. Nadu domaćima svojim je drugim golom vratio Plea u 76. minuti, no do kraja susreta rezultat se nije mijenjao.

Marcelo Brozović je odigrao cijeli susret za Inter, dok je Ivan Perišić u igru ušao u 87. minuti.

Kolo prije kraja natjecanja vodi Borussia s osam bodova, slijede Šahtar i Real s po sedam, dok je Inter posljednji s pet. U posljednjem kolu igraju Real - Borussia i Inter - Šahtar.

Nakon utakmice je Marcelo Brozović, jedan od najboljih na terenu, na Instagramu objavio samo kratko ‘‘Bravo +3‘‘, prenosi Index.

26. travanj 2024 08:40