Bravo!!! Dinamovi juniori srušili Bayern i ušli u četvrtfinale Lige prvaka

Piše D  /  04.03.2020., 04:03h

Momčad Igor Jovićevića povela je već u 8. minuti nakon što su Karrica i Krizmanić izigrali obranu bavarskog diva i doveli Dinamo u vodstvo.

Drugi gol Dinama zabio je Karrica koji je kod prvog bio asistent. Šipoš je sjajno spustio Karrici koji se odlično snašao i glavom zabio Bayernu. Rezultat je na asistenciju Stillera smanjio Dajaku.

Bayern je u 35. minuti smanjio na 2:1 golom Dajakua.

Utakmica je onda mirovala sve do 88. minute kada je Bayern osigurao penale autogolom Gvardiola.

U drami penala Dinamo je slavio 6:5 nakon što je Josipović obranio dva penala nogometaša Bayerna, a Tin Hrvoj zabio odlučujući penal.

U četvrfinalu će Dinamo igrati protiv Benfice na svom terenu.

U samo dvije godine Dinamovi su juniori u ovom natjecanju pobjeđivali Bayern, Liverpool, Manchester City, Dinamo Kijev, Šahtar, Atalantu, Lokomotiv Moskvu, Astanu, Viitorul Constantu. A sada je na redu - Benfica.

20. travanj 2024 08:53