Borussiji ne ide bez Haalanda: I treća utakmica bez pobjede...

Piše D  /  05.12.2020., 07:12h

Nogometaši Borussije Dortmund odigrali su 1-1 na gostovanju kod Eintrachta u 10. kolu Bundeslige, dok je Borussia Moenchengladbach remizirala 2-2 kod Freiburga.

Klub iz Frankfurta je poveo golom Japanca Kamade (9), a za Dortmund je izjednačio 18-godišnji Amerikanac Giovanni Reyna (56). Za Borussiju i ovaj put nije igrao Erling Braut Haaland koji ima problema s ozljedom. Nije ga bilo ni u prošlom kolu kada je njegova momčad izgubila od Kölna, a ni u Ligi prvaka nisu imali sreće. Remizirali su s Lazijom...

Borussia Moenchengladbach je došla do boda u Freiburgu sjajnim udarcem Francuza Alassane Plea u drugom poluvremenu. Samo minutu prije Talijan Vincenzo Grifo je iz penala doveo Freiburg u vodstvo 2-1. Švicarac Breel Embolo je prvi zabio za Gladbach u 23. minuti, na 1-1 je izjednačio Philipp Lienhart. Borussiju sljedeći tjedan čeka ključna utakmica Lige prvaka kod Reala u Madridu.

Wolfsburg je odigrao 2-2 kod Kölna uz 90-minutno sudjelovanje Josipa Brekala, dok je Marin Pongračić ostao na klupi. Köln je dvaput vodio golovima Thielemanna i Dude, a Arnold i Weghorst su gostima spasili bod.

Za sad jedinu pobjedu dana u Bundesligi ostvarila je Arminia koja je u Bielefeldu s 2-1 porazila Mainz, prenosi Hina.

20. travanj 2024 01:20