Bogdanović opet prebacio 30, odlični i Hezonja i Bender

Piše D  /  08.03.2020., 09:03h

Bogdanović je pogodio 12 od 18 šuteva iz igre, tri od šest trica i svih pet slobodnih bacanja, a imao je i pet skokova i dvije asistencije, te je po 11. put ove sezone otišao preko 30 koševa.

Kod Utaha, koji je skoro prokockao 22 koša prednosti iz prvog poluvremena, istaknuo se i Donovan Mitchell s 25 ubačaja, dok je domaćine predvodio Christian Wood (30). Ovo je bila peta pobjeda Utaha u nizu, a s omjerom 41-22 nalaze se na četvrtom mjestu Zapada.

Mario Hezonja je odigrao najbolju utakmicu za Portland Blazerse, koji su izgubili od Sacramento Kingsa sa 123-111. Hezonja je postigao 16 koševa (šut 7-11, trice 2-4), uz tri skoka, asistenciju i osvojenu loptu. C.J. McCollum (19) i Hassan Whiteside (19) predvodili su Portland, koji je izgubio od glavnog konkurenta za mjesto u doigravanje, a Kingse je predvodio Bogdan Bogdanović s 27 koševa.

Golden State Warriorsi su stigli do tek 15. pobjede u sezoni, iznenadili su Philadelphiju sa 118-114 i to bez Stephena Curryja, koji se razbolio. Dragan Bender je odigrao sjajno za Warriorse, zabio je 10 koševa za 13 minuta igre, bio bez promašaja (4/4 iz igre, 2/2 za tricu), uz tri skoka i asist.

Ante Toni Žižić je za tek 2 minute igre bio bez koša, uz jedan promašeni šut u pobjedi svojih Cleveland Cavaliersa nad Denver Nuggetsima (104-102).

25. travanj 2024 22:20