Blijedom Hajduku samo bod u maglovitom Zaprešiću

Piše D  /  07.12.2019., 08:12h

Hajduk u teškim uvjetima u Zaprešiću nije uspio pobijediti "fenjeraša" Intera, pa se kriza Splićana nastavlja nakon domaće katastrofe (0-4) protiv Rijeke u prošlom kolu.

Inter je do vodstva došao u 26. minuti autogolom Stefana Simića, koji je nespretnom reakcijom pogodio vlastitu mrežu nakon ubačaja Boseca. U 42. minuti Nigerijac Samuel Eduok izjednačava preciznim udarcem s desetak metara, iskosa s desne strane.

U drugom dijelu je Hajduk napadao, redale su se šanse pred Interovim vratima, a gusta magla nad Zaprešićem opasno je prijetila i prekidom utakmice.

Hajduk je ostao drugi s 32 boda, devet manje od vodećeg Dinama, dok je Inter i dalje na začelju s 12 bodova, koliko imaju i Varaždin i Istra.

Susret se igrao na ŠRC Zaprešić, a sudio je Zebec.

Strijelci: 1-0 Simić (26-ag), 1-1 Eduok (42)