Bayern "razbio" Fortunu i juri prema 30. naslovu prvaka

Piše D  /  30.05.2020., 11:05h

Bayern je poveo nakon autogola Mathiasa Joergensena u 15. minuti, a 14 minuta kasnije ja Pavard povećao na 2:0. Lewandowski, koji je večeras bio dvostruki strijelac, prvi je gol zabio u 29. minuti za vodstvo Bayerna 3:0.  U drugom poluvremenu Lewandowski je opet strijelac u 50. minuti za 4:0, a samo dvije minute kasnije Davies zabija za konačnih 5:0.

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić ušao je u igru za Bayern u 62. minuti susreta.

Zahvaljujući ovoj pobjedi Bayern ima 67 bodova, deset više od najbliže Borussije koja u nedjelju gostuje kod zadnjeplasirane momčadi Bundeslige Paderborn.

Fortuna je u zoni doigravanja za ostanak u Bundesligi s 27 bodova, a predzadnji Werder ima 25.

Ovo će kolo biti zaključeno s tri dvoboja u nedjelju, a sastaju se: Borussia Moenchengladbach - Union Berlin (15.3), Paderborn - Borussia Dortmund (18.30) i Köln - RB Leipzig (20.30), prenosi Hina.

24. travanj 2024 14:35