Andrej Kramarić se vratio na teren nakon ozljede

Piše D  /  06.06.2020., 06:06h

Oporavio se od ozljede koljena i ušao u 71. minuti na gostovanju Hoffenheima kod Fortune Düsseldorf. Završilo je 2:2.

Kramariću je ovo bio 16. nastup za Hoffenheim ove sezone, a postigao je sedam golova i asistirao za još tri.

Domaćini su poveli u 5. minuti golom Henningsa, Hoffenheim je preokrenuo preko Daobura u 16. i Tubera u 61. minuti, a u 76. je konačnih 2:2 iz penala svojim drugim golom postavio Hennings.

Bayern je u Leverkusenu pobijedio Bayer 4:2, Mainz je slavio u Frankfurtu kod Eintrachta 2:0, a RB Leipzig i Paderborn odigrali su 1:1.

Još jučer je Freiburg svladao Borussiju M. 1:0, a od 18:30 sati Borussia D. dočekuje Herthu. U nedjelju se sastaju Werder i Wolfsburg, Union i Schalke te Augsburg i Köln.