Zrinjski u dramatičnoj završnici slavio u Mostaru

Piše Toni Raspudić  /  15.04.2018., 07:04h

Gosti su sjajno igrali u prvom poluvremenu u kojem i odlaze na plus 5 razlike. Sjajan je bio njihov vratar Močević koji je u prvom dijelu skupio čak 15 obrana. No, Zrinjski se vraća krajem prvog poluvremena te se na odmor odlazi s prednošću Slavije od dva razlike (14:16).

Nakon povratka na parket Bijelog Brijega, Plemići ubacuju u brzinu više i brzo prelaze u vodstvo da bi u jednom trenutku imali i velikih plus 7. No, ni gosti se nisu predavali, smanjili su zaostatak, ali dramatična završnica ipak pripada Mostarcima koji upisuju svoju 13. pobjedu u prvenstvu.

Najefikasniji kod momčadi Zdravka Medića bili su Delić i Kordić s po 8 golova. Kožulj je zabio 5, a Vistorop i Delić po 4 pogotka.

Kod gostiju, osim vratara Močevića istaknuli su se Čelić sa 7, te Vuletić, Luketa, Vukadin i Tešović s po 5 golova.

Ovom pobjedom Zrinjski je zadržao 3. mjesto s 39 bodova bez obzira na večerašnji ishod utakmice između Borca i Izviđača. Plemići trenutno bježe 5 bodova Banjalučanima, dok su na vrhu Vogošća (46) i Izviđač (45).

26. travanj 2024 13:10